Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: OBSLUHA STROJŮ (LISŮ) / MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE, Liberec

Pozice:
OBSLUHA STROJŮ (LISŮ) / MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE
Zaměstnavatel:
KV Final s.r.o.
IČO:
13585363
Oblast (okres, kraj):
Liberec
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
23000
Popis práce:

Náplň práce:
- výroba lisovaných dílů dle příslušných postupů
- identifikace vyráběných dílů předepsaným způsobem
- provádění záznamů do výrobních listů a centrálního systému atd.
Požadujeme:
- SOU vzdělání, nejlépe s výučním listem, případně praxe ve výrobním podniku výhodou
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě
Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit
Místo výkonu práce: Doubí u Turnova
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 7.00 do 15.00 hod.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Personální oddělení
Telefon:
725 435 914
Počet zobrazení inzerátu:
38×